HAKKIMIZDA


Kurulduğu günden bugüne bünyesindeki genç dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektöründe yer alan bir çok kuruluşa, gerçekleştirdiği hizmetlerle Akfen Isı, her zaman bir adım önde ve öncü olmanın gururunu yaşamaktadır.
Bu inancımızın gerçekleşmesi için temel değerlerimiz olan bilgi, yaratıcılık, ilgi, dürüstlük, güvenirlik, sempati, etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik ve takım çalışmasından asla taviz vermeyeceğiz.
Akfen Isı geçirmiş olduğumuz bu süreç içerisinde Buderus, Baymak, ECA, Kas, Sanica, Termoteknik ve sektörün diğer öncü üreticilerinin Türkiye geneli Satış&Pazarlama ağını yönetmektedir. Türkiye genelinde yaygınlaşan doğalgaz dağılımını dikkate alarak bölgesel bazda "Isıtma, Soğutma, Tesisat ve Doğalgaz Sistemlerinin” dağıtım ağını oluşturarak bayilerine her zaman "Isıtmaya Dair Herşey” & "Çözüm Üretir!” sloganları ile %100 Müşteri Memnuniyetini oluşturmuş bulunmaktadır. Sektöre hızlı ve istikrarlı bir şekilde giriş yapan Akfen Isı sektördeki kalite düzeyi en yüksek olan firmalar ile çözüm ortaklığı oluşturarak bayi ağı kurmuş ve bayilerine maximum hizmet anlayışını aktarmıştır.
2014 yılında bayilerinden gelen talep doğrultusunda "www.kombikazanmarket.com” adlı sanal mağaza projesini hayata geçirmiştir. Sanal mağazasında "Isıtmaya Dair Herşey” sloganı ile sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma ve yapı grubu dahil olmak üzere bayilerine tedarik noktasında çözümler üretmiştir.
2016 yılından itibaren Akfensolar markası ile vakum tüplü güneş enerji sistemleri satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Sektör içerisinde yerini almış uzman ekibi ve güçlü kadrosu ile kaliteli ürün ve müşteri memnuniyet odaklı satış stratejisi ile yoluna devam etmektedir.
2017 yılı Ocak ayı itibari ile Ürgüp Mertaş&Akfen Isı ortaklığında Akmer markalı katı yakıt kazanlarının üretimini başlatmış olup Türkiye geneli katı yakıt kazanları satış ve pazarlama ağını oluşturmaktadır.
Akfen Isı ailesi olarak geçirmiş olduğumuz bu süreçte bizlere katkıda bulunan, bizimle birlikte yoluna devam etmekte olan bütün çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunar ve bundann sonraki süreçlerimizde aynı heyecan ve uyumluluk içinde yolumuza devam etmek istediğimizi belirtmek isteriz.